مقالات

وانت بار شهرستان

یکی از خدمات شرکت باربری شهرستان بار ارائه وانت بار و نیسان بار جهت اسباب کشی منزل و حمل و نقل کالا می باشد. بسیاری از مشتریان شرکت ما خواستار حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل به شهرستان می باشند. در این میان کسانی که اسباب و اثاثیه سبک و کمتری دارند و یا سازمان ها، شرکت ها، موسسات و یا نهادهایی که قصد انتقال بخشی از وسایل و تجهیزات خود به شهرستان را دارند می توانند از وانت بار جهت حمل و نقل استفاده کنند. استفاده از خدمات حمل و نقل و باربری با وانت بار به شهرستان بهترین روش ارسال خرده بار به شهرهای دیگر می باشد. شرکت ما ضمن تضمین سلامت کالا و تحویل به موقع اسباب و اثاثیه منزل توسط بهترین خودرو ها و حرفه ای ترین کارگران حاضر به ارائه هرگونه مشاوره در زمینه وانت بار شهرستان می باشد.

ارسال بار بین شهری و حمل بار به شهرستان با وانت بار

شرکت حمل و نقل شهرستان بار در ارسال بار بین شهری و حمل بار به شهرستان توسط وانت بار هیچ محدودیتی ندارد. شرکت شهرستان بار آماده خدمات رسانی حتی تا دورترین شهرستان های ایران از شمال کشور تا جنوب کشور، از شرق تا غرب می باشد. مشتریان می توانند برای حمل بار از تهران به شهرستان فقط با تماس بگیرند و باقی کار را به ما بسپارند.

مواردی که در حمل بار به شهرستان با وانت بار باید در نظر گرفته شود

  • بهره گیری از بسته بندی صحیح و اصولی
  • بهره گیری از رانندگان راه بلد و حرفه ای
  • چیدمان صحیح و اصولی بار داخل وانت بار
  • بررسی دقیق سلامت و ایمنی وانت بار قبل از بارگیری
  • برنامه ریزی دقیق
  • تعیین بهترین مسیر حمل و نقل از تهران به شهرستان
  • تعیین زمان دقیق رسیدن بار به مقصد
  • بهره گیری از کارگران دوره دیده با نیرو بدنی بالا

رانندگان وانت بار شهرستان

همان گونه که در مقالات قبل اشاره کردیم رانندگان خودرو های باربری و وانت بار می بایست ضمن داشتن توانایی در رانندگی ماشین های باربری باید به جاده های کشور و مواردی از قبیل یک طرفه بودن جاده ها در دوره زمانی خاص آشنایی داشته باشند. همچنین رانندگان خودرو های باربری تهران و وانت بار جهت حمل بار به شهرستان می بایست به مشکلات رانندگی خودروهای باربری در برخی ایام سال مانند تعطیلات یا برف و سرما آگاهی و اشراف کامل داشته باشند.رانندگان می بایست در هر شرایطی بتوانند به آسانی از پس مشکلات و خطرات احتمالی برآیند. به این ترتیب می شود در کمترین زمان ممکن بار و اسباب و اثاثیه منزل را سالم به مقصد رساند.

ما با افتخار اعلام می کنیم که شرکت شهرستان بار از حرفه ای ترین ترین رانندگان خودرو های باربری تهران و وانت بار با سالها تجربه و تخصص جهت حمل بار شهرستان بهره گیری می کند.

تعرفه و قیمت وانت بار شهرستان

قیمت باربری توسط وانت بار به شهرستان طبق تعرفه اتحادیه باربری تعیین و محاسبه می شود. عواملی مانند تعداد وانت بار، مسافت تهران تا شهرستان و … تعیین کننده قیمت وانت بار شهرستان می باشند. جهت اطلاع از آخرین نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

وانت بار تهران و نیسان بار تهران

وانت بار تهران و نیسان بار تهران جهت جابجایی اسباب و اثاثیه منزل، جهیزیه، مبلمان، کالای اداری و شرکتی، پیانو، کالاهای گمرکی و کشاورزی در کلیه مناطق تهران آماده خدمت رسانی می باشد. همچنین وانت بار شهرستان برای حمل بار به شهرستان مجهز به پتو و چادر می باشد. خدمات باربری در شرکت شهرستان بار با صدور فاکتور و بیمه نامه ارائه می شود.

اتوبار تهران

شرکت حمل و نقل شهرستان بار به عنوان معتبرترین اتوبار غرب تهران آماده خدمات اثاث کشی منزل و حمل و نقل در کلیه نقاط تهران و شهرستان ها می باشد. این اتوبار تهران با بهره گیری از وانت، نیسان، خاور، کامیون، کامیونت های بزرگ و مسقف بهترین خدمات اسباب کشی منزل را به مشتریان خود ارائه می دهد. مشتریان می توانند برای اثاث کشی منزل و حمل بار توسط وانت بار شهرستان صفر تا صد حمل و نقل را به ما بسپارید و یک باربری بی دغدغه را تجربه کنند.

پرسنل با تجربه وانت بار شهرستان

ریسک حمل اثاث منزل و کالای اداری همواره بالاست. اما موضوع مهم تر بالا بودن ریسک حمل بار از تهران به شهرستان است. حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای  گرفتن نتیجه بهتر می بایست در این گونه جابجایی ها نهایت ظرافت و دقت را به کار برد.

طولانی بودن مسیر حمل بار همواره موجب نگرانی صاحبان بار بوده. این نگرانی تا وقتی که بار صحیح و سلامت به مقصد برسد ادامه خواهد داشت. اما مهمترین هدف پرسنل وانت بار شهرستان کاهش نگرانی و فراهم نمودن آرامش خاطر جهت اطمینان از کیفیت حمل بار و سلامت کالا است.

داشتن تجربه بالا در حمل با و جابجایی اسباب و لوازم و ارسال بار به شهرستان یک نکته طلایی است. تجربه ای که بالا بودن آن کیفیت کار را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داد. بنابراین هر یک از افراد با تجربه در این حرفه پله ای برای رسیدن به آرامش خاطر مشتری می باشند.

همه پرسنل وانت بار شهرستان تجربه بالایی در زمینه نحوه چیدمان اسباب و اثاثیه منزل، جدا سازی کالاهای سنگین و سبک، جایگذاری دقیق و ایمن هر یک از کالا ها داخل خودرو باربری را دارند. همچنین کادر شرکت باربری شهرستان بار در امر بسته بندی نیز حرفه ای بوده و کالای منزل و انواع بار را با استفاده از جعبه های محکم متناسب با حجم کالای مورد نظر بسته بندی نموده و سپس جعبه ها را برچسب گذاری کرده و آمار گیری دقیق از تعداد جعبه ها و بسته بندی ها را انجام می دهند.

باربری ارزان با وانت بار شهرستان

توجه داشته باشید برای حمل و نقل و یک باربری ارزان به شهرستان نیسان بار بهترین گزینه می باشد. برای داشتن باربری ارزان استفاده از وانت پیکان را توصیه نمی شود. چرا که رانندگان نیسان از تبحر و مهارت بالایی در رانندگی جاده های بین شهری برخوردار هستند. همچنین لوازم و تجهیزات بسته بندی مانند پتو و چادر برزنتی را همراه خود داشته که معمولا خودرو های پیکان وانت فاقد چنین تجهیزاتی هستند. از طرفی ظرفیت خودروهای پیکان وانت حدود 700 کیلوگرم بوده اما خودرو نیسان وانت تحمل ظرفیت 2 تن بار را دارا است و این در صورتی است که قیمت نیسان و پیکان وانت در مسیر های بین شهر فرق چندانی ندارد. لذا برای باربری ارزان به شهرستان وانت بار گزینه چندان مناسبی به نظر نمی رسد و استفاده از نیسان بار با توجه به ارزان بودن انتخاب صحیح تری می باشد.

بیمه نامه باربری وانت بار شهرستان

مطمئنا جبران خسارات وارد شده به کالا هم برای مشتری و هم برای راننده خودروی حمل بار آسان نخواهد بود. بهترین کار برای جلوگیری از چنین پیشامد هایی انتخاب شرکت اسباب کشی و باربری معتبر است. شرکتی که ارائه بیمه نامه باربری جزو خدمات و قوانین آن شرکت باشد. شما با داشتن بیمه نامه باربری برای ارسال بار های سبک و یا خرده بار از تهران به شهرستان توسط وانت بار دیگر دغدغه و استرس ناشی از صدمه و خسارت بار را نداشته و با اطمینان خاطر می توانید کالای مورد نظر خود را ارسال نمایید. چرا که شرکت اثاث کشی شهرستان بار ارائه دهنده خدمات بیمه باربری نیز می باشد.

بیمه نامه باربری بیمه ای است که به موجب آن شرکت بیمه در مقابل حق بیمه ای که از مشتری دریافت می کند متعهد می شود در جریان حمل کالا از مبدا به مقصد به علت وقوع خطر های احتمالی خسارت وارده را جبران نماید. این خسارات شامل هر گونه صدمه به کالا و یا سرقت بار می باشد.

اهمیت بسته بندی اصولی در حمل بار به شهرستان توسط وانت بار

اکثر افراد به هنگام اسباب کشی منزل برای این که هزینه اضافی را متقبل نشوند کار بسته بندی لوازم را خودشان بر عهده گرفته و انجام می دهند. اما به علت وارد نبودن به اصول بسته بندی حرفه ای و رعایت نکردن نکات مهم در امر بسته بندی به هنگام بار زدن جعبه ها در وانت بار و یا هنگام حمل و نقل با مشکل رو به رو می شوند. اینجاست که اهمیت بسته بندی اصولی مشخص می شود. بنابراین برای امنیت و سالم ماندن لوازم اندکی هزینه کردن بابت بسته بندی بسیار با ارزش تلقی می شود.

بسته بندی اصولی نیاز به آگاهی، تخصص، حوصله و دقت ویژه دارد. پس وقت خود را صرف این کار نکنید و کار را به کاردان بسپارید. اگر خواستار یک اثاث کشی منزل مطمئن و بدون دغدغه سلامت لوازم منزل هستید امر بسته بندی را به متخصصین شرکت حمل بار شهرستان بار بسپارید و با ضمانت اثاث منزل را سالم تحویل بگیرید.

ظرفیت وانت بار چقدر است ؟

حتما تا کنون دیده اید که یک وانت کوچک به اندازه یک کامیون بار حمل می کند. این صحنه برای خیلی ها آشناست. حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل با وانت هیچ اشکالی ندارد. اتفاقا وانت بار یک وسیله بسیار کاربردی نیز می باشد اما وقتی بیشتر از حد ظرفیت بارگیری انجام شود مشکل ساز خواهد بود.ظرفیت وانت بار ها محدود بوده و برای حمل و نقل بار تا وزن محدودی طراحی شده. تعداد زیادی از حوادث و سوانح باربری مربوط به رعایت نکردن میزان بار مجاز و ظرفیت خودرو می باشد. درست است که هزینه باربری وانت بار نسبت به کامیون پایین تر بوده و با هم قابل مقایسه نیست اما این دلیل درستی بر جابجایی بارهای زیاد با وانت بار نیست. حجم و وزن بار مورد نظر می بایست متناسب با اندازه و ظرفیت وانت بار باشد.

جهت حمل اثاثیه منزل در تهران و شهرستان می بایست از وانت بار با ظرفیت مناسب استفاده شود. همه وانت بارها ظرفیت مشابهی ندارند. ظرفیت بار وانت بارها بستگی به شرکت سازنده خودرو دارد. بر اساس تقسیم بندی بین المللی انواع وانت بارها بر اساس ظرفیت به سه نوع سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم بندی می شوند. در ایران انواع وانت بار با ظرفیت های متفاوت نیز وجود دارد که مطابق با استانداردهای جهانی است. شرکت های سازنده خودرو توانسته اند انواع وانت بار با ظرفیت های متفاوت نیم تن، سه چهارم تن و بالای یک تن را تولید کنند.

انتخاب شرکت مناسب برای وانت بار شهرستان

از بارزترین ویژگی های یک شرکت مناسب برای وانت بار شهرستان ارائه بیمه نامه و بارنامه قابل اطمینان در این شرکت است. صدور بیمه نامه معتبر در باربری بین شهری ضمانت سالم رسیدن اثاثیه منزل و بار شما به مقصد می باشد.

نکته مهم بعدی در انتخاب یک شرکت معتبر برای وانت بار شهرستان رسیدگی به شکایات و امور مشتریان می باشد. همچنین کنترل کیفیت خودرو های باربری و تجهیزات از نشانه های یک شرکت متعهد می باشد.

شرکتی که به لوازم و بار مشتری اهمیت می دهد و سلامت رساندن بار به مقصد برایش الویت باشد بهترین تجهیزات را در بسته بندی کالا و اثاث منزل به کار می گیرد. بنابراین استفاده از بهترین تجهیزات و روش های بسته بندی از معیار های یک شرکت باربری مناسب است.

موضوع مهم دیگری که در انتخاب یک شرکت متعهد برای وانت بار شهرستان به آن باید توجه داشت به خدمت گرفتن کادر پرسنلی مجرب و ارائه آموزش های لازم جهت افزایش کیفیت خدمات است.

و در نهایت وقت شناسی و برنامه ریزی درست و اصولی ملاک یک شرکت خوب نیز می باشد.

شرکت حمل بار شهرستان بار به عنوان بهترین باربری غرب تهران بار با دارا بودن تمام مواردی که در بالا اشاره کردیم یک انتخاب مناسب برای وانت بار شهرستان است.

نکته طلایی در مورد وانت بار شهرستان

خواهشمندیم برای گرفتن نتیجه بهتر و تجربه یک باربری دلنشین از باربری های مجاز مانند باربری جنت آباد، شرکت باربری همت و باربری صادقیه استفاده نمایید. هیچ وقت به شماره تلفن هایی که در سامانه های حمل بار به عنوان باربری اینترنتی و یا باربری آنلاین ثبت شده اند اعتماد نکنید و با آنها تماس نگیرید. زیرا اکثر این شرکت ها مجوز باربری نداشته و به احتمال خیلی زیاد هزینه چند برابر را از شما دریافت می کنند و یا امکان دارد به لوازم شما که توسط وانت بار حمل می شود آسیب برسانند. لطفا جهت جلوگیری از چنین اتفاقاتی به هنگام اسباب کشی منزل و سفارش حمل بار آدرس دفتر باربری و کد صنفی را از شرکت باربری مطالبه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم